Taiwan

Riiki pääsemine

Eesti kodanikule on Taiwani külastamine kuni 30 päevaks viisavaba. Täiendav info Hiina vabariigi välisministeeriumi konsulaarsuhete büroo koduleheküljelt. Riigis ei ole Eesti saatkonda ega aukonsulaati, abi saamiseks tuleb pöörduda teiste Euroopa Liidu riikide esindustes.

Reisiinfo

Reisiinfot Taiwani kohta http://eng.taiwan.net.tw, http://www.go2taiwan.net ja http://www.taiwanfun.com/travel. Lennufirmad China AirlinesEVA Air, Air Asia ja Mandarin Airlines. Taiwani kiirrongid ja tavalised rongid.

TaipeiWikitraveli Taipei teejuht. Taipei linnavalitsus. Taipei rahvusvaheline lennujaam ning lennujaamast linna pääsemise võimalused. Taipei sisemaine lennujaam ning lennujaamast linna ja rahvusvahelisse lennujaama pääsemise võimalused. Taipei metroo, soodustusi andev EasyCard ja linnabussid.

Yangmingshani rahvusparkWikitraveli rahvuspargi teejuhtJilong (Keelung), Wikitraveli Keelungi teejuht ja Keelungi linnavalitsusJiufenWikitraveli Jiufeni teejuht.

Xinzhu (Hsinchu). Wikitraveli Hsinchu teejuht. Hsinchu linnavalitsus ja teaduspark.

SuaoWikitraveli Suao teejuhtTaipingshanShei-pa rahvuspark. Wikitraveli Shei-pa teejuht.

Taizhong (Taichung). Wikitraveli Taichungi teejuht. Taichungi linnavalitsus. Taichungi lennujaam ja lennujaamast linna sõitvad bussid. Taichungi ühistransport.

PuliWikitraveli Puli teejuht. Sun Mooni järvWikitraveli Sun Mooni järve teejuhtHualian (Hualien), Wikitraveli Hualieni teejuht.

Taroko GorgeWikitraveli Taroko Gorge teejuhtYushani rahvusparkWikitraveli Yushani teejuht. AlishanWikitraveli Alishani teejuht.

Tainan. Wikitraveli Tainani teejuht. Tainani lennujaam ja lennujaamast linna saamise võimalused. Tainani ühistransport.

Gaoxiong (Kaoshiung). Wikitraveli Kaoshiungi teejuht. Kaoshiungi lennujaam ja lennujaamast linna saamise võimalused. Kaoshiungi metroolinnabussid ja linnaeluportaal.

Taidong (Taitung), Wikitraveli Taitungi teejuhtKentingi rahvusparkWikitraveli rahvuspargi teejuht.

Eestikeelsed reisiblogid

http://kristjanpallav.blogspot.com (2022)

http://mannujakatu.blogspot.com (2018)

https://manilastan.com (2018)

http://katriinielutaiwanis.blogspot.com.ee (2017-2018)

http://www.karuandres.com (2017)

http://destinazioneavanti.blogspot.com.ee (2017)

http://blogbykriss.blogspot.com.ee (2016)

https://gudrunkaukver.blogspot.com (2011)

http://valmistatudtaiwanis.wordpress.com (2009-2010)

http://helensaar.com (2007-2008)

Eestikeelsed raadiosaated

Vikerraadio. Reisiraadio. Taivan. 2008

You may also like...