Austraalia

Riiki pääsemine

Eesti kodanik ei vaja Austraaliasse sisenemiseks viisat, kui reis toimub turismi eesmärgil või äriasjus. Vajalik on vähemalt kaks nädalat enne reisi reisija elektrooniline registreerimine Austraalia immigratsiooni- ja kodakondsusameti kodulehe kaudu. Registreerimine on tasuta, on kehtiv 12 kuud ja võimaldab iga sisenemise puhul viibida Austraalia Ühenduse territooriumil kuni 3 kuud. Üksikasjalik info elektroonilise reisi registreerimise tingimuste kohta.

Kuni 12-kuulise kehtivusega töötamisõigusega turismiviisasid võivad taotleda 18-30-aastased Eesti kodanikud. Selle perioodi jooksul tehtav töö peab aitama kaasa riigis viibimise peaeesmärgile, milleks on Austraalias puhkamine ning selle võimaluse kasutajad ei tohi töötada sama tööandja juures kauem kui kuus kuud. Enamat infot töötamisõigusega turismiviisade kohta on võimalik saada siit. Eesti välisministeeriumi soovitused enne teeleminekut.

Kõikide Austraaliasse reisimise, seal viibimise, elamise või töötamisega seonduvate asjaolude kohta saab informatsiooni Austraalia Berliini suursaatkonnast. Eesti aukonsulid Austraalias.

Reisiinfo

Reisiinfot Austraalia kohta www.austraalia.info (eesti keeles), http://www.australia.com, http://www.auinfo.com, http://www.australianexplorer.com ja http://www.australiaeguide.com.au.

Lennufirmad Qantas, Virgin Australia, Jetstar, Tiger Airways Australia, Regional Express, Skywest, Airnorth, Skytrans Airlines, Sharp Airlines, Strategic Airlines, V Australia, Brindabella Airlines, Airasia, Finnair, KLM, Czech Airlines, Turkish Airlines ja Ethiad Airways.

Rongifirmad Great Southern Railways, NSW CountryLink, V/Line Passanger, Queensland Rail ja TransWa.

Bussifirmad Greyhound, Firefly Express, Murrays ja Buslink (Põhjaterritoorium). Autode rentimine.

Laevafirmad The Spirit of Tasmania, Sealink (Kangaroo saar) ja Sea SA.

Canberra. Wikitraveli Canberra teejuht. Canberra lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. Canberra linnabussid ja vaatamisväärsuste vahel sõitvad bussid.

Lääne-Austraalia

http://www.westernaustralia.com ja http://www.discoverwest.com.au/western_australia. Lääne-Austraalia ühistransport 

Perth, Wikitraveli Perthi teejuht. Perthi lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. Perthi transpordi planeerija.

Mandurah ja Wikitraveli Mandurahi teejuht. Bunbury ja Wikitraveli Bunbury teejuht. Margaret River ja Wikitraveli Margaret Riveri teejuht. Southern Forests. Denmark ja Wikitraveli Denmarki teejuht.

Albany ja Wikitraveli Albany teejuht. Esperance ja Wikitraveli Esperance teejuht. Kalgoorlie-Boulder ja Wikitraveli Kalgoorlie-Boulderi teejuht. Geraldton ja Wikitraveli Geraldtoni teejuht.Kalbarri rahvuspark.

Shark Bay ja Wikitraveli Shark Bay teejuht. Monkey Mia delfiinide keskus. Coral Bay ja Wikitraveli Coral Bay teejuht. Exmouth ja Wikitraveli Exmouthi teejuht. Augustuse mägi. Karijini rahvuspark. Pilbara.

Karratha ja Wikitraveli Karratha teejuht. Porth Hedland. Eighty Mile Beach. Broome ja Wikitraveli Broome teejuht.

Derby ja Wikitraveli Derby teejuht. Purnululu rahvuspark, Wikitraveli rahvuspargi teejuht ja UNESCO rahvuspargi lehekülg. Kununurra ja Wikitraveli Kununurra teejuht.

Põhjaterritoorium

http://www.nttravel.com.au ja http://en.travelnt.com. Põhjaterritooriumi ühistranspordi planeerija ja bussiettevõte Buslink.

Darwin. Wikitraveli Darwini teejuht. Darwini lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. Darwini bussiliiklus.

Litchfieldi rahvuspark, Wikitraveli Litchfieldi rahvuspargi teejuht ja üks rahvuspargi kommertsportaal. Arnheimi maa ja Wikitraveli Arnheimi maa teejuht. Kakadu rahvuspark, Wikitraveli Kakadu rahvuspargi teejuht ja üks rahvuspargi kommertsportaal. UNESCO Kakadu rahvuspargi lehekülg.

Kesk-Austraalia http://www.centralaustraliantourism.com ja http://www.centralaustralia.worldweb.com. Katherine ja Wikitraveli Katherine teejuht. Tennant Creek ja Wikitraveli Tennant Creeki teejuht. Wycliffe Well ja Wikitraveli Wycliffe Welli teejuht.

Alice Springs. Wikitraveli Alice Springsi teejuht. Alise Springsi bussiliiklus.

Uluru (Ayers Rock). Wikitraveli Uluru-Kata Tjuta rahvuspargi teejuht ja UNESCO rahvuspargi lehekülg.

Yulara ja Wikitraveli Yulara teejuht. Watarrka rahvuspark ja Wikitraveli rahvuspargi teejuht.

Queensland

http://www.queenslandholidays.com.au ja http://www.tq.com.au. Oueenslandi raudtee.

Horni saar ja Wikitraveli Horni saare teejuht. Bamaga. Weipa ja Wikitraveli Weipa teejuht. Cooktown ja Wikitraveli Cooktowni teejuht. Port Douglas ja Wikitraveli Port Douglase teejuht. Daintree rahvuspark ja Wikitraveli Daintree rahvuspargi teejuht.

Palm Cove ja Wikitraveli Palm Cove teejuht. Kuranda ja Wikitraveli Kuranda teejuht.

Cairns. Wikitraveli Cairnsi teejuht. Cairnsi lennujaam ja ühistransport.

Gordonvale. Karumba ja Wikitraveli Karumba teejuht. Cardwell ja Wikitraveli Cardwelli teejuht. Hinchinbrooki saar ja Wikitraveli Hinchinbrooki saare teejuht.

Townsville ja Wikitraveli Townsville teejuht. Townsville lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. Townsville ühistransport.

Magnetic island ja Wikitraveli Magnetic islandi teejuht. Laevaühendus saarega ja ühistransport.

Great Barrier Reef ja Wikitraveli Great Barrier Reefi teejuht. Paluma rahvuspark ja Wikitraveli Paluma rahvuspargi teejuht. Ayr ja Wikitraveli Ayri teejuht.

Charters Towers ja Wikitraveli Charters Towersi teejuht. Hughenden. Cloncurry. Mount Isa ja Wikitraveli Mount Isa teejuht. Winton. Longreach ja Wikitraveli Longreachi teejuht. Blackall. Charleville ja Wikitraveli Charleville teejuht.

Bowen ja Wikitraveli Boweni teejuht. Airlie Beach ja Wikitraveli Airlie Beachi teejuht. Whitsunday Islands ja Wikitraveli Whitsunday saarte teejuht. Proserpine. Prosepine lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused.

Eungella rahvuspark. Macay ja Wikitraveli Macay teejuht. Homevale rahvuspark. Cape Palmerston rahvuspark.

Yeppoon ja Wikitraveli Yeppooni teejuht. Rockhampton. Rockhamptoni lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. Rockhamptoni ühistransport.

Gladstone ja Wikitraveli Gladstone teejuht. Bundaberg, Wikitraveli Bundabergi teejuht ja Bundabergi ühistransport.

Hervey Bay ja Wikitraveli Hervey Bay teejuht. Maryborough ja Wikitraveli Maryboroughi teejuht. Fraser Island, Wikitraveli Faser Islandi teejuht ja UNESCO Fraser Islandi lehekülg.

Rainbow Beach ja Wikitraveli Rainbow Beachi teejuht. Noosa. Caloundra ja Wikitraveli Calondra teejuht.

Brisbane http://www.brisbane-australia.com, http://www.ourbrisbane.com ja http://www.brisbaneeguide.com. Wikitraveli Brisbane teejuht. Brisbane lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. Brisbane ja selle ümbruse ühistransport.

Toowoomba ja Wikitraveli Toowoomba teejuht. Ipswich ja Wikitraveli Ipswichi teejuht.

Gold Coast http://www.visitgoldcoast.com/travel-info, http://www.goldcoastinformation.com.au, http://www.goldcoasteguide.com ja http://www.hellogoldcoast.com.au. Wikitraveli Gold Coasti teejuht. Gold Coasti (Coolangatta) lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. Surfside Buslines.

New South Wales

http://www.visitnsw.com. NSW ühistransport.

Tweed Heads ja Wikitraveli Tweed Headsi teejuht. Nimbin ja Wikitraveli Nimbini teejuht. Byron Bay ja Wikitraveli Bayron Bay teejuht. Bungalow. Lennox Head ja Wikitraveli Lennox Headi teejuht. Lismore ja Wikitraveli Lismore teejuht. Alstonville. Ballina, Wikitraveli Ballina teejuht ja veel üks Ballina teejuht. Evans Head ja Wikitraveli Evans Headi teejuht. Yamba ja Wikitraveli Yamba teejuht.

Tenterfield ja Wikitraveli Tenterfieldi teejuht. Glen Innes ja Wikitraveli Glenn Innesi teejuht. Armidale ja Wikitraveli Armidale teejuht. Uralla ja Wikitraveli Uralla teejuht. Walcha ja Wikitraveli Walcha teejuht. Tamworth ja Wikitravel Tamworthi teejuht.

Coolah, Wikitraveli Coolahi teejuht ja Coolahi rahvuspark. Dubbo ja Wikitraveli Dubbo teejuht. Wellington. Mudgee, Wikitraveli Mudgee teejuht ja piirkonna ühistransport. Hill End ja Wikitraveli Hill Endi teejuht. Orange ja Wikitraveli Orange teejuht. Bathurst ja Wikitraveli Bathursti teejuht. Lithgow ja Wikitraveli Lithgow teejuht. Canowindra ja Wikitraveli Canowindra teejuht. Cowra ja Wikitraveli Cowra teejuht.

Lightning Ridge ja Wikitraveli Lightning Ridge teejuht. Bourke ja Wikitraveli Bourke teejuht. Cobar ja Wikitraveli Cobari teejuht. Wilcannia ja Wikitraveli Wilcannia teejuht. White Cliffs. Broken Hill ja Wikitraveli Broken Hilli teejuht.

Grafton ja Wikitraveli Graftoni teejuht. Coffs Harbour ja Wikitraveli Coffs Harbouri teejuht. Bellingen ja Wikitraveli Bellingeni teejuht. South West Rocks. Kempsey ja Wikitraveli Kempsey teejuht. Port Macquarie ja Wikitraveli Port Masquarie teejuht. Wauchope. Taree. Wikitraveli Taree teejuht. Old Bar. Forster.

Gloucester ja Wikitraveli Gloucesteri teejuht. Scone ja Wikitraveli Scone teejuht. Muswellbrook. Singleton ja Wikitraveli Singletoni teejuht. Branxton ja Wikitraveli Branxtoni teejuht. Maitland ja Wikitraveli Maitlandi teejuht. Cessnock. Newcastle ja Wikitraveli Newcastle teejuht. Swansea. Magnetic island ja Wikitraveli Magnetic islandi teejuht.

Tuggerah. Tumbi Umbi. Wamberal. Gosford ja Wikitraveli Gosfordi teejuht. Woy Woy.

Sydney http://www.sydney-australia.biz/tourist, http://www.sydney.visitorsbureau.com.au ja http://www.sydneyeguide.com. Wikitraveli Sydney teejuht. Sydney lennujaam, kust viivad linna lennuväljarong ja nr 400 linnaliinibuss. Ülevaade Sydney ühistranspordist. Sydney bussid, praamid, kiir- ja tavalised trammid ning vaatamisväärsuste vahet sõitvad bussid. Sydney regiooni rongiliiklus (CityRail).

Royal National Park. Wollongong ja Wikitraveli Wollongongi teejuht. Shellharbour ja Wikitraveli Shellharbouri teejuhtKiama ja Wikitraveli Kiama teejuht.

Kangaroo Valley ja Wikitraveli Kangaroo Valley teejuht. Berry. Nowra ja Wikitraveli Nowra teejuht. Huskisson ja Wikitraveli Huskissoni teejuht. Vincentia ja Wikitraveli Vincentia teejuht. Ulladulla ja Wikitraveli Ulladulla teejuht.

Moruya ja Wikitraveli Moruya teejuht. Narooma ja Wikitraveli Narooma teejuht. Bega ja Wikitraveli Bega teejuht. Pambula. Eden ja Wikitraveli Edeni teejuht.

Mittagong ja Wikitraveli Mittagongi teejuht. Bowral ja Wikitraveli Bowrali teejuht. Moss Vale ja Wikitraveli Moss Vale teejuht. Goulburn ja Wikitraveli Goulburni teejuht. Braidwood ja Wikitraveli Braidwoodi teejuht.

Griffith ja Wikitraveli Griffithi teejuht. Wagga Wagga ja Wikitraveli Wagga Wagga teejuht. Albury-Wodonga ja Wikitraveli Albury-Wodonga teejuht. Echuca-Moama ja Wikitraveli Echuca-Moama teejuht.

Tumut ja Wikitraveli Tumuti teejuht. Khancoban. Cooma ja Wikitraveli Cooma teejuht. Jindabyne ja Wikitraveli Jindabyne teejuht. Therdbo ja Wikitraveli Therdbo teejuht. Charlotte Pass ja Wikitraveli Charlotte Passi teejuht.

Victoria

http://www.visitvictoria.com ja http://www.travelvictoria.com.au. Regiooni ühistransport.

Mallacoota. Orbost ja Wikitraveli Orbosti teejuht. Lakes Entrance ja Wikitraveli Lakes Entrance teejuht. Bairnsdale ja Wikitraveli Brainsdale teejuht. Paynesville ja Wikitraveli Paynesville teejuht. Sale ja Wikitraveli Sale teejuht. Traralgon ja Wikitraveli Traralgoni teejuht. Morwell. Moe.

Leongatha. Foster. Fish Creek ja Wikitraveli Fish Creeki teejuht. Wonthaggi. Phillip Island. Warragul ja Wikitraveli Warraguli teejuht.

Melbourne http://www.visitmelbourne.com ja http://www.melbourneeguide.com. Wikitraveli Melbourne teejuht. Melbourne lennujaam, seda linnaga ühendav SkyBus, Frankston ja Peninsula Airport Shuttle ning teised Melbourne eri piirkondadesse sõitvad bussifirmad. Avaloni lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. Melbourne piirkonna ühistransport. Melbourne metroo. Vaatamisväärsuste vahet sõitev tasuta buss. Frankston.

Seymour. Shepparton ja Wikitraveli Sheppartoni teejuht. Benalla. Wangaratta ja Wikitraveli Wangaratta teejuht. Yarrawonga-Mulwala ja Wikitraveli Yarrawonga-Mulwala teejuht. Cobram. Echuca-Moama ja Wikitraveli Echuca-Moama teejuht. Rochester.

Bendigo ja Wikitraveli Bendigo teejuht. Castlemaine ja Wikitraveli Castlemaine teejuht. Kyneton. Woodend ja Wikitraveli Woodendi teejuht. Gisbone. Ballarat.

Geelong ja Wikitraveli Geelongi teejuht. Torquay ja Wikitraveli Torquay teejuht. Anglesea ja Wikitraveli Anglesea teejuht. Colac ja Wikitraveli Colaci teejuht. Warrnambool ja Wikitraveli Warrnambooli teejuht. Portland ja Wikitraveli Portlandi teejuht. Hamilton 

Ararat ja Wikitraveli Ararati teejuht. Horsham. Warracknabeal. Kerang. Swan Hill. Mildura ja Wikitraveli Mildura teejuht.

Tasmaania

http://www.discovertasmania.com, http://www.tasmania.com ja http://www.tasmaniatrip.com. Laevafirma The Spirit of Tasmania.

King Island ja Wikitraveli King Islandi teejuht. Devonport ja Wikitraveli Devonporti teejuht. Ulverstone. Burnie, Wikitraveli Burnie teejuht ja Burnie ühistransport. Smithton.

Launceston, Wikitraveli Launcestoni teejuht ja Launcestoni ühistransport. George Town ja Wikitraveli George Towni teejuht. Bridport ja Wikitraveli Bridpordi teejuht. Scottsdale ja Wikitraveli Scottsdale teejuht. St Helens ja Wikitraveli St Helensi teejuht. St Marys. Bicheno ja Wikitraveli Bicheno teejuht.

Queenstown ja Wikitraveli Queenstowni teejuht. Strahan ja Wikitraveli Strahani teejuht. Franklin-Gordon Wild Rivers National Park.

Bridgewater. Hobart, Wikitraveli Hobarti teejuht ja Hobarti ühistransport. Lauderdale. Kingston. Blackmans Bay. Bruny Island. Port Arthur ja Wikitraveli Port Arthuri teejuht.  

Lõuna-Austraalia

http://www.southaustralia.com

Mount Gambier ja Wikitraveli Mount Gambieri teejuht. Millicent. Penola. Coonawarra. Robe ja Wikitraveli Bobe teejuht. Naracoorte. Bordertown.

Kangaroo Island ja Wikitraveli Kangaroo Islandi teejuht. Laevaühendus saarega ja kohalik bussifirma.

Victor Harbor ja Wikitraveli Victor Harbori teejuht. Murray Bridge ja Wikitraveli Murray Bridge teejuht.

Adelaine. Wikitraveli Adelaine teejuht. Adelaine lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. Adelaine ühistransport.

Port Pirie ja Wikitraveli Port Pirie teejuht. Whyalla ja Wikitraveli Whyalla teejuht. Port Augusta ja Wikitraveli Port Augusta teejuht.

Port Lincoln ja Wikitraveli Port Lincolni teejuht. Coffin Bay ja Wikitraveli Coffin Bay teejuht.

Ceduna. Maralinga. Coober Pedy ja Wikitraveli Coober Pedy teejuht.

Eestikeelsed reisiraamatud

Minu Sydney. Sada linna ühes. Triin Pehk. 2019

Maakera kuklapoolel. Rännud päikesest kõrbenud riigis. Bill Bryson. 2017

Minu Austraalia, Airi Ilisson-Cruz, 2009

Parem varblane pihus. Gerald Durell. 2009

Austraalia – Down under. Kairi Fimberg. Ann Hannula. 2008

Vikerkaarmadu. Christina Cerny. 2008

Eestikeelsed blogid

https://pomole.wordpress.com (2024)

https://reisilesaaraga.blogspot.com (2023)

https://wondersellid.ee (2018-2023)

http://triinulugu.blogspot.com (2019-2022)

https://seiklevadsuitsupaasukesed.wordpress.com (2018-2020)

http://bellareisid.blogspot.com (2019-2020)

https://ekskursioon.com (2009-2020)

https://lifeplaneship.com (2019-2020, 2017)

https://janereisib.com (2019)

https://www.minumaailm.com (2019)

http://kriskoaustraalias.blogspot.com (2017-2019)

https://seiklusedaussis.blogspot.com (2013-2019)

https://helerin.home.blog (2019)

https://niiongi.tumblr.com (2017-2019)

http://www.omareaalsus.com (2018-2019)

https://annjaristodownunder.wordpress.com (2018-2019)

https://adventuresofrauno.wordpress.com (2018-2019)

http://ei-me-ette-tea.blogspot.com (2019)

https://warjumaailm.blogspot.com (2018-2019)

https://heljusadventure.wordpress.com (2017-2019)

https://carolyaimaraustralia.wordpress.com (2017-2018)

http://klonkstromiseikluslikelu.blogspot.com (2018)

http://bumboozld.blogspot.com (2018)

http://www.ilmaring.ee (2018)

http://sandrakurvits.com/et/category/reisimine (2018)

http://mannujakatu.blogspot.com.ee (2018)

http://indrekvirk.xyz (2017-2018)

https://kaniitsirkus.wordpress.com (2017-2018)

https://mugavustsoonistvalja.wordpress.com (2017-2018)

http://www.annikavokksepp.com (2016-2018)

https://sirliaustraalias.wordpress.com (2011-2018)

https://kristiaedma.wordpress.com (2017-2018)

http://akenuude.blogspot.com.ee (2017)

https://kontsadelbackpacker.wordpress.com (2016-2017)

https://kolmkangetl6unas.wordpress.com (2016-2017)

https://kajapuu.wordpress.com (2016-2017)

http://gredee.blogspot.com.ee (2015-2017)

http://raimojajanneau.blogspot.com.ee (2015-2017)

http://katsaustraalias.blogspot.com.ee (2015-2017)

http://getlostbefree.com/et (2016-2017)

http://kavel3.blogspot.com (2016-2017)

https://meseikleme.blogspot.com.ee (2016-2017)

https://kaisamairo.wordpress.com (2016-2017)

https://sandrareisiblogi.wordpress.com (2016-2017)

http://chapteraustraalia.blogspot.com.ee (2016-2017)

http://lauraraba.ee/austraalia (2017)

http://ullakirjutab.blogspot.com.ee (2016)

http://reisikunst.blogspot.com.ee (2016)

http://eluteiselpool.blogspot.com.ee (2013-2016)

http://katre-elab-eemal.blogspot.com.ee (2016)

http://lianavahtrablogi.blogspot.com.ee (2016, reis, mitte tööl)

http://vandersonid.eu/et (2016)

http://ei-pysi-kodus.blogspot.com.ee (2016)

https://kakskaruaustraalias.wordpress.com (2015-2016)

http://seikluspeaalaspidi.blogspot.com (2014-2016)

https://seikluslikelu.wordpress.com (2016)

https://planeerimatareisikiri.wordpress.com (2015-2016)

https://hiinakaak.wordpress.com (2013-2016)

http://vahhvadmatkasellid.blogspot.com.au (2014-2015)

http://marka14.blogspot.com.ee (2012-2015)

http://tikujataku7.blogspot.com.ee (2012-2015)

https://krilareisipaevik.wordpress.com/category/austraalia (2015)

http://p2ikejaliisijauku.blogspot.com.ee (2014-2015)

http://www.teiselpoolmaakera.ee (2015)

http://www.meiemaailm.com (2015-2016)

https://sandrakurvits.weebly.com (2015-2016)

http://vaataringi.blogspot.com (2014-2015)

https://atsaussis.wordpress.com (2014-2015)

http://kotidselga.blogspot.com (2013-2015)

https://heleen.eu (2013-2015)

http://heleenv2lba.blogspot.com (2013-2015)

http://teretulemastaustraaliasse.blogspot.com (2013-2014)

http://maigatsenerkit.blogspot.com (2014-2015)

http://katre-elab-eemal.blogspot.com (2014-2015)

http://laiamaailma.blogspot.com (2014-2015)

http://uurimemaailma.blogspot.com (2014-2015)

http://elumujal.blogspot.com (2010-2016)

http://seiclus.blogspot.com.ee (2012-2014)

http://onuranni.blogspot.com.ee (2011-2014)

www.rainerl.blogspot.com.ee (2010-2014)

http://kaksikuteavastused.blogspot.com (2014)

http://kottainfo.blogspot.com.ee (2014)

http://seiklusalgabnyyd.blogspot.com (2013-2014)

http://martinjajaanika.blogspot.com (2014)

https://www.ainultreisiks.com (2014)

http://siin-me-oleme.blogspot.com (2010-2014)

http://aintsjahedi.blogspot.com (2012-2014)

http://reisiaeg.blogspot.com (2013-2014)

http://pingudeseiklused.blogspot.sg (2013-2014)

http://gerdahansen.wordpress.com (2013-2014)

http://kaugel2ra.blogspot.com (2012-2014)

http://vandersell.blogspot.com (2004-2014)

http://mummimusi.blogspot.com (2013-2014)

http://atsjak2tu.blogspot.com/ (2013-2014)

http://maolentallinnastmamaksan.blogspot.com.au (2013-2014)

http://evelinkoppel.wordpress.com (2013-2014)

http://keidiurbanik.com (2012-2014)

http://unopposed.wordpress.com (2011-2013)

http://kristelireisiblogi.blogspot.com (2013)

http://carra-aussis.blogspot.com (2012-2014)

http://herzireisid.blogspot.com (2012)

http://kk-reisib.blogspot.com.ee (2010-2012)

http://seiklusretk.blogspot.com (2009-2012)

http://aussikeesu.wordpress.com (2011-2013)

http://teele40.blogspot.com (2011-2013)

http://all-paremas-nurgas.com (2012-2013)

http://erkitammik.com/blogi (2012-2013)

http://phan001.blogspot.com.ee (2009-2013)

https://wolfaway.wordpress.com (2011-2012)

http://v2lgud.blogspot.com (2011-2012)

http://hingevaenlane.blogspot.com (2011-2012)

http://k2nguru.blogspot.com (2010-1012)

http://mgauss.blogspot.com (2010-2012)

http://unistustetiivad.blogspot.com.ee (2010-2011)

http://kullapalavik.blogspot.com.ee (2010-2011)

http://katizzz.blogspot.com (2010-2011)

http://annakasbrit.blogspot.com (2009-2011)

http://meieaustraalia.blogspot.com (2008-2010)

http://saarehundu.wordpress.com (2010)

http://tauriaustraalias.blogspot.com (2010)

http://tagurpidimaal.wordpress.com (2009-2010)

meieplaneet.blogspot.com (2009-2012) 

http://yhelteljel.ee (2008-2011)

http://kjakaustraalias.blogspot.com (2008-2010)

http://matkajuht.blogspot.com/search/label/Tasmaania (2009)

http://austraaliamon.blogspot.com (2009)

https://tkallas.travellerspoint.com (2009)

http://uduvine.blogspot.com (2007-2009)

Eestikeelsed raadiosaated

Vikerraadio. Ööülikool. Peeter Laurits. Austraalia aborigeenid ja muinasuni. 2002

Vikerraadio. Kuula rändajat. Haid. 2014

You may also like...