Prantsuse Guajaana

Riiki pääsemine

Eesti kodanikule on Prantsuse Guajaana viisavaba kuni 90 päeva poole aasta jooksul. Prantsusmaa suursaatkond Tallinnas. Riigis ei ole Eesti saatkonda ega aukonsulaati, abi saamiseks tuleb pöörduda teiste Euroopa Liidu riikide esindustesse.

Reisiinfo

Reisiinfot Prantsuse Guajaana kohta leiab http://www.tourisme-guyane.com/en.html ja http://wikitravel.org/en/French_Guiana.

Lennufirmad Air Caraibes, Air France, TAF ja Air Guyane Express. Prantsuse Guajaana ühistransport ja selle ingliskeelne ülevaade. Ladina-Ameerika bussi-, rongi- ja laevaaegu sisaldav ühistranspordi teejuht Horariodebuses.com.

Cayenne, Wikitraveli Cayenne teejuht. Cayenne-Rochambeau lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused.Cayenne ühistransport.

Saint-Laurent-du-Maroni ja selle Wikitraveli teejuht. Mana. Kourou ja Wikitraveli Kourou teejuht.

Eesti välisministeerium hoiatab, et Prantsuse Guajaanas esineb denge viiruspalavikku. Selle sümptomid on liigesevalu, tugev peavalu ja punakas lööve nahal. Sümptomite ilmnemisel tuleks koheselt konsulteerida arstiga. Kollapalaviku vastu vaktsineerimine on kohustuslik ning riiki sisenedes on vajalik esitada selle kohta tõend.

Välisministeerium soovitab vältida kõrvaltänavaid ja pimedas mitte ringi liikuda.

Eestikeelsed reisiblogid

http://lifewhiletraveling.blogspot.com (2015)

http://tarmotamming.blogspot.com.ee/search/label/Prantsuse%20Guajaana (2013)

http://m6rraheide.blogspot.com (2009-2010, 2012)

You may also like...