Seljakotirändur

2023. AASTA REISE: Guatemalas, Ladina-Ameerikas, USAs, Tuneesias, Türgis, Islandil, Hollandis, Soomes, Prantsusmaal ja Itaalias, Itaalias, BoliiviasKambodžasDominikaani vabariigisAustraaliasGruusiasViinis ja RoomasPortugalisTaanisBalilIndoneesiasNepaalisIndias, TaisTenerifelBelgias ja Luksemburgis, El Salvadoris ja MehhikosIndiasJordaaniasMarokosUSAsRootsisTaisDominikaani Vabariigis.

2022. AASTA REISE: Taiwanis, Balil, Madeiral, Marokos, Lõuna-Aafrika Vabariigis, Sitsiilias, Gotlandil, Kuramaal, Gruusias, Peruus, Kolumbias ja Costa Rical, Kuubal, Mauritiusel, Gruusias, Austraalias, Türgis, Itaalias, Brasiilias, Indias, Albaanias, Marokos, Kreekas, Maltal, Maltal, Hispaanias, Poolas, Euroopast Jaapanisse, Havail, USAs, Hispaanias, Itaalias, Tais, Kanadas, Islandil, Egiptuses, Horvaatias, Itaalias, Hispaanias, Küprosel, Kreekas, Slovakkias, Saksamaal, Visbys, Kolumbias ja Mehhikos, automatk Kanaari saartele, Kreekas, Itaalias, Itaalias, Portugalis, Nicaraguas ja Costa Rical, Sri Lankal, Marokos ja Itaalias, Itaalias, Küprosel, Mehhikos, Kreekas, Küprosel, Costa Rical, Ugandas, Itaalias, Hispaanias.

REISISAATED: Meelte sagedus Amazonases, Kaks kanget Sovetistanis, Meie aasta Aafrikas, Trumpi müüri radadel, Meie aasta Iraanis, Reispass, Rändur, Kiired ja ilusad Gruusias, Rait, Raivo ja naised teel Iraani, Järgmine peatus, Kaks kanget Kagu-Aasias, Meie aasta Austraalias, Eveliniga Balil, Ivo Linna Ameerika lugu, Eesti lipp ümber Kuuba, Ott Lepland Taimaal, Kuula rändajat, Kuma Raadio reisisaated, Kaks kanget Ameerikas, Käsikäes Aasiasse, Uhhuduur Aafrikas.

Veebiportaali Seljakotirändur eesmärgiks on julgustada inimesi iseseisvalt reisima. Portaali on koondatud üle 18 000 välisesinduste, turismi- ja ühistranspordi lingi, et aidata seljakotiränduritel reise planeerida. 8100 linki tutvustavad Euroopat, 5850 Ameerikat, 3050 Aasiat, 900 Austraaliat ja Okeaaniat, 400 Aafrikat ja 100 Lähis-Ida.

Seljakotirändurist leiate maailmajagude kaupa grupeeritud riigid. Iga riigi juures on toodud riiki pääsemise tingimused, välisesinduste kontaktid, riiki ja suuremaid linnu tutvustavad veebiküljed, välisministeeriumi soovitused ning selle riigi kohta kirjutatud eestikeelsete reisiraamatute loetelu, reisiblogide, eestikeelsete tele- ja raadiosaadete lingid. Võimalusel on lisatud suuremate linnade ühistranspordi ja riigi raudtee- ja bussiliikluse koduleheküljed.

Teadmiste avardamiseks on portaali lisatud hulk geograafiamänge ja erinevate religioonide usupühad. Head reisimist ja teadmiste omandamist!

You may also like...