Bangladesh

Riiki pääsemine

Eesti kodanikule on vajalik viisa. Kuni 15 päevast viisat on võimalus taotleda ka Dhaka rahvusvahelises lennujaamas. Selline viisa kehtib kuni 15 päeva.
Lähim Bangladeshi saatkond asub Stockholmis. Riigis ei ole Eesti saatkonda ega aukonsulaati, abi saamiseks tuleb pöörduda teiste Euroopa Liidu riikide esindustesse.

Reisiinfo

Reisiinfot Bangladeshi kohta http://www.discoverybangladesh.com, http://travel.discoverybangladesh.com ja http://www.bangladesh.com.

Lennufirmad Biman Bangladesh AirlinesGMG AirlinesUnited AirwaysRegent Airways ja Air Asia. Bussifirma Green Line (väljub ka Indiast Kolkatast). Kolkata rahvusvahelisi busse, Dhaka linnabusse ja Bangladeshi-siseseid liine opereeriv Bangladesh Road Transport Corporation. Kolkata ja Dhaka vahet sõidab ka rong. Bangladeshi-sisese bussi-, rongi- ja laevaliikluse planeerija. Bangladeshi raudtee.

Dhaka. Wikitraveli Dhaka teejuht. Dhaka lennujaam ja ühistransport.

RajshahiWikitraveli Rajshahi teejuhtBograWikitraveli Bogra teejuhtKhulnaWikitraveli Khulna teejuht.

BagerhatWikitraveli Bagerhati teejuhtUNESCO Bagerhati lehekülg

SundarbansWikitraveli Sundarbansi teejuhtUNESCO ja WWF Sundarbansi lehekülg. Sundarbansi tiigrid. Sundarbansi metsa tutvustav video.

BarisalWikitraveli Barisali teejuht. ChittagongWikitraveli Chittagongi teejuhtRangamatiWikitraveli Rangamati teejuht.

Cox’s BazarWikitraveli Cox’s Bazari teejuhtSaint Martins Island.

SylhetWikitraveli Sylheti teejuht.

Enne reisile minekut on soovitav konsulteerida lähima reisimeditsiini kabinetiga, milliseid vaktsineerimisi tuleks eelnevalt teha ja kuidas vältida võimalikke terviseriske. Kindlasti tuleks sõlmida tervisekindlustusleping.

Eestikeelsed reisiraamatud

Ehh, uhhuduur! Heidit Kaio. 2007

Eestikeelsed blogid

http://www.meiemaailm.com/?tag=bangladesh (2015)

http://kristjanpallav.blogspot.com (2010)

Eestikeelsed telesaated

ETV. Ehh, uhhuduur 2: Bhutan, Bangladesh ja tagasi Indiasse. 2007

You may also like...