Costa Rica

Riiki pääsemine

Eesti kodanikud võivad Costa Ricas viisavabalt viibida 90 päeva poole aasta jooksul. Eestit teenindav Costa Rica saatkond asub Oslos. Riigis on Eesti aukonsul.

Reisiinfo

Reisiinfot Costa Rica kohta http://www.visitcostarica.com, http://costa-rica-guide.com ja http://www.trycostarica.com.

Lennufirmad Avianca, Iberia, TACA Airlines, Copa Airlines, Spirit Airlines, United Airlines, Delta Air Lines, American Airlines, Jet Blue Airlines, Nature Air, Aero Mexico, Air Panama ning siselende tegevad Nature Air ja Sansa Regional.

Ladina-Ameerika bussi-, rongi- ja laevaaegu sisaldav ühistranspordi teejuht Horariodebuses.com. Rahvusvahelised bussifirmad Tica Bus, Tracopa ja Transnica. Gray Line Costa Rica turistibussid. Ülevaade Costa Rica bussiliiklusest.

Mitteametlik Ladina-Ameerika raudteede sõiduplaan.

San José, Wikitraveli San José teejuht. Juan Santamaría Airport Alajuela lähedal ja selle juurdepääsuvõimalused. Tobías Bolaños International Airport ja selle juurdepääsuvõimalused. Linnalähedaste rongide sõiduplaan ühes ja teises portaalis.

Guanacaste

La Cruz. Rincón de la Vieja Volcano rahvuspark ja selle Wikitraveli teejuht.

Liberia, Wikitraveli ja veel üks Liberia teejuht. Liberia lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. Liberiasse sõitvad ja sealt väljuvad bussid.

Playas del Coco. Potrero, Wikitraveli Potrero teejuht ja surfarite Potrero kommuun. Brasilito. Playa Grande, Wikitraveli Playa Grande teejuht ja surfarite Playa Grande portaal.

Tamarindo, Wikitraveli ja veel üks Tamarindo teejuht. Nicoya. Nosara, Wikitraveli ja veel üks Nosara teejuht, surfarite Nosara portaal.

Sámara ja Wikitraveli Sámara teejuht. Playa Carrillo ja Wikitraveli Playa Carrillo teejuht. Tenorio Volcano rahvuspark ja selle Wikitraveli teejuht.

Plains of the North 

Los Chiles. Tilarán. La Fortuna de San Carlos ja selle Wikitraveli teejuht. Quesada ja Wikitraveli Quesada teejuht. San Ramon ja Wikitraveli San Ramoni teejuht.

Central Pacific

Mal País ja Wikitraveli Mal Paísi teejuht. Montezuma, Wikitraveli ja veel üks Montezuma teejuht. Puntarenas, Wikitraveli Puntarenase teejuht ja Puntarenasest väljuvad laevad.

Jacó ja Wikitraveli Jacó teejuht. Playa Hermosa de Jaco ja selle Wikitraveli teejuht. Esterillos ja Wikitraveli Esterillose teejuht. Quepos ja Wikitraveli Quepose teejuht. Manuel Antonio rahvuspark ja selle Wikitraveli teejuht.

Central Valley

Providencia. Alajuela, Wikitraveli Alajuela teejuht ja Alajuelast väljuvad bussid. Heredia ja Wikitraveli Heredia teejuht. Cartago ja Wikitraveli Cartago teejuht. San Gerardo de Dota ja selle Wikitraveli teejuht. San Isidro del General ja selle Wikitraveli teejuht.

Caribbean  

Tortuguero, Wikitraveli ja veel üks Tortuguero teejuht. Puerto Limon, Wikitraveli Puerto Limoni teejuht ja üks ekskursioonide pakkuja. Cahuita ja Wikitraveli Cahuita teejuht. Cahuita rahvuspark ja selle Wikitraveli teejuht. Puerto Viejo de Talamanca ja selle Wikitraveli teejuht.

Lõuna Costa Rica

Kohalik ekspattide portaal. Chirripo rahvuspark ja selle Wikitraveli teejuht. Dominical, Wikitraveli ja veel üks Dominicali teejuht. Uvita, Wikitraveli ja veel üks Uvita teejuht.

Osa poolsaar ja Wikitraveli Osa poolsaare teejuht. Sierpe ja Wikitraveli Sierpe teejuht. Drake Bay, Wikitraveli Drake Bay teejuht ja Drake Bay lennujaam.

Corcovado rahvuspark, Wikitraveli ning veel üks ja teine Corcovado rahvuspargi teejuht. Carate ja Wikitraveli Carate teejuht.

Puerto Jimenez, Wikitraveli Puerto Jimenezi teejuht. Puerto Jimenezi lennujaam. Puerto Jimenezi saabuvad ja väljuvad bussid. Golfito ja Wikitraveli Golfito teejuht. Burica poolsaar.

Eesti välisministeerium soovitab olla tähelepanelik krediitkaartidega arveldamisel.

Eestikeelsed reisiraamatud

Minu Costa Rica. Tohtrielu troopikas. Liis Paltsmar. 2016

Eestikeelsed reisiblogid

http://laiamaailma.blogspot.com (2022)

https://kk-reisib.blogspot.com (2022)

http://kristjanpallav.blogspot.com (2021)

https://edeploom.blogspot.com (2021)

https://2016reis.blogspot.com (2021)

https://lazyadventurer.blog (2021)

https://gratefuladventurer.com (2020)

http://triibulineloom.blogspot.com (2020)

http://ilmaring.ee (2019)

https://kasecampers.eu (2018)

http://greteguatemalas.tumblr.com/tagged/costa-rica (2017)

http://ee.icecreamhippo.com/category/costa-rica (2016)

http://unalocadeestonia.blogspot.com.ee (2016)

http://kostariika.blogspot.com.ee (2015)

http://vandersonid.eu/et/ (2015)

http://www.hot.ee/p/puravida/ (2014)

http://triinulugu.blogspot.com (2014)

http://annelaflorida.blogspot.com (2014)

http://ehtnenurg.blogspot.com.ee (2013)

http://triinsblog.com/category/costa-rica (2013)

http://gerlicr.blogspot.com.ee (2012)

http://ameerikatavastamas.blogspot.com.ee (2011)

http://kahal.tumblr.com/tagged/costa-rica (2011)

http://www.sandras-sandras.blogspot.com (2011)

http://janajamartjacr.blogspot.com (2006-2011)

http://lenaroncostas.blogspot.com.ee (2009-2010)

https://imetabane-elu.blogspot.com (2008)

http://yhelteljel.ee (2008-2011)

Eestikeelsed telesaated

ETV. Arktikast Antarktikasse: Kesk-Ameerika. 2012

You may also like...