India

Riiki pääsemine

India lisas Eesti nende riikide nimekirja, mille kodanikel on õigus saada turismi või ärieesmärgil Indiasse reisides kuni 30päevane viisa riigipiirilt. E-Tourist Visa piirilt saamiseks tuleb reisijal enne Indiasse sõitmist esitada internetis taotlus ning maksta viisatasu vähemalt neli, kuid mitte rohkem kui 30 päeva enne väljalendu. Reisijale saadetakse elektroonne kinnitus, mis tuleb välja printida ja kaasa võtta.

Välisministeerium soovitab taotluse sisse anda vähemalt 10 päeva enne plaanitava reisi algust, et vältida olukorda, mil viisa saamise kinnitus saadakse alles loetud tunnid enne väljalendu. Viisa taotlemiseks peab reisijal olema edasi-tagasi lennupilet ja reisiks piisavalt rahalisi vahendeid.

E-Tourist viisaga tohib Indiasse siseneda üheksast lennujaamast: Bangalorest, Chennaist, Cochinist, Delhist, Goast, Hyderabadist, Kalkutast, Mumbaist ja Trivandrumist. E-viisaga tohib väljuda kõigist India piiripunktidest.

E-Tourist viisat on võimalik taotleda kaks korda aastas.

Neil, kes soovivad 30 päevast pikemat viisat, tuleb see taotleda India saatkonnast Helsingis. Viisa taotlemiseks ja kättesaamiseks ei pea ise kohale minema, dokumente võib vahetada posti teel, selle eest koos viisatasuga saatkonnale eraldi makstes.

Reisiinfo

Reisiinfot India kohta http://www.incredibleindia.org, http://goindia.about.com ja http://www.indiamike.com. India festivalid ja jooga.

Lennufirmad Air India ExpressAir India Regional, Go AirIndiGoJet LiteKingfisher Red ja SpiceJet.

India siselendude, raudtee- ja bussipiletid MakeMyTrip ja Ixigo, siselendude ja rongipiletid Cleartrip süsteemis. India raudtee, e-piletite ostmine ja rongide sõidugraafikud. India bussiliiklus. India kaardid (linnad, raudteed, linnadevaheline kaugus jpm).

Delhi  http://www.delhitourism.com ja http://www.delhiinformation.org. Delhi lennujaam, lennujaamaekspress, metrooesimene (sealt saate erinevate liinide väljumisajad alla laadida) ja teine bussiliikluse ülevaade. Delhi ühistranspordi planeerijaDelhist väljuvad bussid.  Delhi-Agra ja muu Uttar Pradeshi osariigi bussiliiklus. Delhist Jaipuri jt linnadesse sõitev Redbus.

Lõuna-India

TrivandrumWikitraveli Trivandrumi teejuht. Trivandrumi lennujaam, kust sõidab kesklinna KSRTC nr 14 buss. Trivandrumist Chennaisse sõitev Parveen Travels ja Trivandrumist teistesse linnadesse sõitev SRM Travels

Kerala osariigi turismilehekülg ja ühistransport. KovalamWikitraveli Kovalami teejuht. VarkalaWikitraveli Varkala teejuht. Kollam. Kollamist teistesse linnadesse sõitev SRM TravelsPeriyar Wildlife SanctuaryAlappuzhaWikitraveli Alappuzha teejuht.

Kochi (Cochin), Wikitraveli Kochi teejuht. Kochi lennujaam ja ühistransport. Kochist teistesse linnadesse sõitev Parveen Travels ja SRM Travels.

MaduraiWikitraveli Madurai teejuht. Madurai ja selle ümbruse bussiliiklus. Maduraist teistesse linnadesse sõitev Parveen Travels ja SRM Travels.

TiruchirappalliWikitraveli Tiruchirappalli teejuht. Tiruchirappalli ja selle ümbruse bussiliiklus. Tiruchirappallist teistesse linnadesse sõitev Parveen Travels ja SRM Travels.

SalemWikitraveli Salemi teejuht. Salemi ja selle ümbruse bussiliiklus. Salemist Chennaisse sõitev Parveen Travels ja SRM Travels.

Mysore, Wikitraveli Mysore teejuht.

BangaloreWikitraveli Bangalore teejuht. Bangalore (Bengaluru) lennujaamLennujaama ja linna vahelised bussid Bangalore ja selle ümbruse bussiliiklusKarnataka osariigi bussiliiklusBangalorest väljuvad bussid. Bangalorest Goasse jt linnadesse sõitev Redbus ning Lõuna-India linnadesse sõitev Parveen Travels ja SRM Travels

Chennai (Madras), Wikitraveli Chennai teejuht. Chennai lennujaam ja lennujaamagiid. Chennai metroo ning esimene, teine ja kolmas bussiliikluse ülevaade. Tamil Nandu osariigi bussiliiklusChennaist väljuvad bussid. Chennaist Goasse jt linnadesse sõitev Redbus ning Lõuna-India linnadesse sõitev Parveen Travels ja SRM Travels

Hampi, Wikitraveli ja veel üks Hampi teejuht. UNESCO Hampi lehekülg.

Hubli-DharwadWikitraveli Hubli teejuht

Goa esimene ja teine portaal, Wikitraveli Goa teejuhtMujalt Indiast Goasse lendamise ja sõitmise võimalused. Goa (Dabolimi) lennujaamGoa kaart. Goa osariigi bussiliiklus esimeses ja teises portaalis. Wikitraveli Panaji teejuht. Goa randade kaart. Wikitraveli Anjuna, Baga, Calangute, Colva ja Palolemi teejuht. Goast Mumbaisse, Bangaloresse jt linnadesse sõitev Redbus ja Kadamba Travels. Erinevatest ranna lähedal paiknevatest reisibüroodest võite osta lennukipileteid, eelnevalt aja portaalist www.makemytrip.com välja vaadates. 

KolhapurWikitraveli Kolhapuri teejuht. Kolhapuri ühistransportSolapurWikitraveli Solapuri teejuht

PuneWikitraveli Pune teejuht. Pune ühistransport ja bussiettevõte. Punest Mumbaisse, Goasse jt linnadesse sõitev Redbus

MumbaiWikitraveli Mumbai teejuht. Mumbai lennujaam ja lennujaamast linna pääsemise võimalused. Mumbai metroo ja bussiliiklusMaharashtra osariigi bussiliiklusMumbaist Goasse jt linnadesse sõitvad bussid. Mumbaist Goasse, Bangaloresse jt linnadesse sõitev Redbus ja Kadamba Travels.

ThaneWikitraveli Thane teejuht. Thane ühistransport.

KalyanWikitraveli Kalyani teejuht. Kalyani ühistransport.

Aurangabad, Wikitraveli Aurangabadi teejuht. Maharashtra osariigi bussiliiklus (MSRTC). Ajanta kaljutemplid ja nende UNESCO lehekülg. Ellora koobastemplid, Wikitraveli ja veel üks Ellora teejuht. UNESCO Ellora koobaste lehekülg.

HyderabadWikitraveli Hyderbadi teejuht. Hyderbadi lennujaambussiliiklus, sh linna ja lennuvälja vaheline bussiliiklus ja linnaraudtee. Andhra Pradeshi osariigi bussiliiklus nende ja üleriigilisel kodulehel. Andra Pradeshi osariigi turismilehekülg. Hyderbadist Goasse, Bangaloresse jt linnadesse sõitev Redbus

VijayawadaWikitraveli Vijayawada teejuhtKanakadurgamma tempel.

VisakhapatnamWikitraveli Visakhapatnami teejuht. Visakhapatnami ühistransport.

PuriWikitraveli Puri teejuht

Põhja-India

NagpurWikitraveli Nagpuri teejuht. JabalpurWikitraveli Jabalpuri teejuhtBhopalWikitraveli Bhopali teejuht. Bhopali lennujaam.

IndoreWikitraveli Indore teejuhtVenkateshi tempel. Indore lennujaam ja ühistransport

SuratWikitraveli Surati teejuht. Surati lennujaam ja ühistransport. Gujarati osariigi ühistransport

Vadodara (Baroda), Wikitraveli Vadorara teejuht. Vadodara ühistransport.

AhmedabadWikitraveli Ahmedabadi teejuht. Ahmedabadi lennujaam ja ühistransport. Gujarati osariigi ühistransport

RajkotWikitraveli Rajkoti teejuht. Rajkoti lennujaam ja ühistransport.

Kolkata (Calcutta), Wikitraveli Kolkata teejuht. Kolkata lennujaam, lennujaamast saab linna metrooga. Kolkata metroobussiliiklusbussi- ja trammiettevõte. Kolkatast Islampuri ja Sigiguri sõitev Redbus, Kolkata ja Bangladeshi vahet sõitev Green LineHowrah (Haora).

JamshedpurWikitraveli Jamshedpuri teejuht. Hotelle, rongiaegu jms sisaldav linnaportaal

RanchiWikitraveli Ranchi teejuhtDhanbadWikitraveli Dhanbadi teejuht.

PatnaWikitraveli Patna teejuht. Patna lennujaam. Bihari osariigi bussiliiklus.

GuwahatiWikitraveli Guwahati teejuht. Guwahati lennujaam. Assami osariigi bussiliiklus.

SiliguriWikitraveli Siliguri teejuht. Bagdogra lennujaam.

DarjeelingWikitraveli Darjeelingi teejuht. Darjeelingi tee lehekülg. Darjeelingi hotellid. Darjeelingi Himaalaja raudtee.

VaranasiWikitraveli Varanasi teejuht. Varanasi lennujaam. Gangese kaldal asuvad Ganpati Guest House ja Mishra Guest House. Uttar Pradeshi osariigi bussiliiklus oma ja üleriigilises portaalis. Varanasist väljuvad bussid.

Allahabad, Wikitraveli Allahabadi teejuht. Allahabadi lennujaam. Uttar Pradeshi osariigi bussiliiklus oma ja üleriigilises portaalis.

KanpurWikitraveli Kanpuri teejuht. Kanpuri lennujaamad ja ühistransport.

KhajurahoWikitraveli Khajuraho teejuhtUNESCO lehekülg. Khajuraho lennujaam. Kõige mugavam on Khajurahosse sõita lennukiga. Rongiga Delhist tulles on vaja Jhansis maha minna ja bussiga teed jätkata. Hotell Lakeside templite lähedal, sealt saab ka bussi- ja rongipileteid osta. Hotell Surya.

JhansiWikitraveli Jhansi teejuht. GwaliorWikitraveli Gwaliori teejuht. Gwaliori hotellid. Orchha, Wikitraveli Orchha teejuht.

Lucknow üks ja teine portaal. Wikitraveli Lucknow teejuht. Lucknow lennujaam ja linnabussid. Uttar Pradeshi osariigi bussiliiklus oma ja üleriigilises portaalis.

Agra, Wikitraveli Agra teejuht.  Agra lennujaam. Lennuki, rongi või bussiga Agrasse sõitmise võimalused. Odavad hotellid kesklinnas: Saniya Palace, Dayal Lodge, Amba Inn. Taj Mahali kodulehekülg.

JaipurWikitraveli Jaipuri teejuht (otsige sealt öömaja). Jaipuri lennujaam. Lennuki-, rongi- ja bussiaegu sisaldav Jaipuri portaal. Linnaga tutvumise bussiekskursioonid. Rajastani turismiportaal. Rajastani osariigi bussiliiklus oma ja üleriigilises portaalis.

Jodhpur, Wikitraveli ja veel üks Jodhpuri teejuht. Jodhpuri lennujaam ja hotellid

Udaipur, Wikitraveli ja veel üks Udaipuri teejuht.

JaisalmerWikitraveli Jaisalmeri teejuht. Jaisalmeri hotellid.

Meerut, Wikitraveli Meeruti teejuht. Uttar Pradeshi osariigi bussiliiklus oma ja üleriigilises portaalis. Bareilly.

Chandigarh, Wikitraveli Chandigarhi teejuht. Delhi-Chandigarhi busside ajad. Linnaga tutvumise bussiekskursioonid.

ShimlaWikitraveli Shimla teejuht. Shimla lennujaam. Himachal Pradesh osariigi bussiliiklus oma ja üleriigilises portaalis.

Dharamsala, Wikitraveli Dharamsala teejuht. Dalai-laama kodulehekülg. Dharmsala-Kangra (Gaggal) lennujaam. Himachal Pradesh osariigi bussiliiklus oma ja üleriigilises portaalis.

LudhianaWikitraveli Ludhiana teejuht. Piirkonna bussiliiklus oma ja üleriigilises portaalis.

JalandharWikitraveli Jalandhari teejuht. AmritsarWikitraveli Armitsari teejuht. Armitsari lennujaam ja hotellid. Piirkonna bussiliiklus oma ja üleriigilises portaalis.

JammuWikitraveli Jammu teejuht. Jammu lennujaam. Jammu & Kashmiri osariigi turismiportaal. Jammu & Kashmiri osariigi bussiliiklus oma ja üleriigilises portaalis. SrinagarWikitraveli Srinagari teejuht.

Soovitused

Eesti välisministeerium soovitab kindlasti enne Indiasse reisimist sõlmida reisi- ja tervisekindlustuse leping ning konsulteerida arstiga vaktsineerimise ja võimalike terviseriskide vältimise osas.
Paljud nakkushaigused levivad toidu ja vee kaudu. Indias viibides tuleb kindlasti tavapärasest suuremat tähelepanu pöörata toidu ja joogivee kvaliteedile, samuti isiklikule hügieenile.

Indias esineb difteeriat, düsenteeriat, meningiiti, dengue palavikku, chikungunyat ja malaariat. Sääskede kaudu edasikantav malaaria on eriti levinud Orissa, Madhya Pradeshi, Chattisgarhi, Jharkhandi, West Bengali ja India kirdepiirkondades. Nakatumise vältimiseks on soovitav tarbida arsti poolt ettekirjutatud preventiivseid ravimeid ja kasutada välispidiseid sääsetõrjevahendeid. Haigussümptomite ilmnemisel tuleb koheselt pöörduda arsti poole.

Välisministeerium soovitab vältida reisimist Pakistaniga piirnevatele aladele, sealhulgas Kashmiri. Terroristlikud grupeeringud on valdavalt koondunud osariiki jagavale India-Pakistani kontrolljoonele ning Kashmiri oru peamistesse keskustesse nagu Srinagar, Gulmarg ja Pahalgam. Samuti tuleks ettevaatlik olla India-Pakistani piirialadel jäävates Gujarati, Punjabi ja Rajasthani osariikides ning inimröövide ja vägivalla tõttu ei ole soovitav külastada Arunachal Pradesh, Assam, Manipur, Meghalaya, Mizoram, Nagaland, Tripura osariike.

Hoidke hoolikalt oma passi ja raha ning muid väärtuslikke esemeid busside, taksode ja rongidega reisimisel. Samuti olge ettevaatlik teile võõraste poolt pakutava toidu ja joogiga. Eriti ettevaatlik tuleks olla, kui teile lubatakse suuri kasumeid vääriskivide välismaale toimetamise eest või soovitakse saada ettemaksu soodsa äritehingu sõlmimiseks.

Eestikeelsed reisiraamatud

Minu Goa. Päike, penid ja piña colada. Anne Vetik. 2022

Ma väärin end. Elu muudev reis Indiasse. Rain Resmeldt Uusen. 2020

Minu Goa päevaraamat. Katrin Aedma. 2017

India. Himaalajast ookeanini. Koit Rannas. 2012

Minu India. Eeva Kaun. 2012

Rännakud murtud maal. Ivar Soopan. 2012

Shantaram. Grerory David Roberts. 2011

Minu Bollywood. Elu nagu India filmis. Ragne Jõerand. 2011

14 päeva Goas. Katrin Aedma. 2010

Maasikaõites Himaalaja. Ülev Teemantvälk. 2010

Püha lehm. Sarah Mcdonald. 2009

Jaipur-Delhi-Himaalaja. Aime Hansen. 2009

Aasia päevikud. Indrek Jääts. 2009

Rännud Lõunaristi alt. Erik Holm. 2009

Illusioonimeistrid. Lii Unt. 2009

Parim näitleja linnas. Lii Unt. 2008

Ime! Krister Kivi. 2008

Ehh, uhhuduur! Heidit Kaio. 2007

Džinnide linn. William Dalymple. 2000

India. Gunnar Aarma. 1996

Altai-Himaalaja. Nikolai Roerich. 1990

Madrase minevik ja tänapäev. Ljudmila Šapošnikova. 1980

Eestikeelsed reisiblogid

https://lazyadventurer.blog (2024)

https://orbiidilhumandesigniga.ee/news-blog (2018-2023)

https://lazyadventurer.blog (2023)

http://marghusthali.blogspot.com (2020)

http://otsija.travellerspoint.com (2020, 2017)

https://kk-reisib.blogspot.com (2019, 2020)

http://triibulineloom.blogspot.com (2020)

http://veelkordaasiasse.blogspot.com.ee/search/label/India (2019, 2017, 2016)

https://kontsadelbackpacker.wordpress.com (2019)

https://kerdopriiduindias.blogspot.com (2019)

http://panipaik.com (2019)

https://blisteringheat.wordpress.com (2019)

https://hannelisel.com (2019)

https://2016reis.blogspot.com (2019)

https://evelinsjourney.wordpress.com (2019)

https://reis.kriips.net (2018, 2014, 2010)

https://twolegsandwanderlust.com (2018)

http://aktuaalneevolutsioon.ee (2018)

https://4japool.wordpress.com (2018)

http://timeoutaasia.blogspot.com.ee (2018)

https://noseynomad.com/tag/india (2018)

http://ilmaring.ee//tagged/india (2017-2018)

http://www.laisaar.com (2017)

https://kaer.ee (2016-2017)

http://lauraraba.ee/india (2017, 2014)

http://mistoimubindias.blogspot.com (2017)

http://nurgataga.blogspot.com.ee (2016)

http://laiamaailma.blogspot.com.ee (2016)

http://akenuude.blogspot.com.ee (2015-2016)

http://gredee.blogspot.com.ee (2015)

http://meigomark.blogspot.com.ee (2015)

http://reisid.vikipesa.ee/category/delhi_2015 (2015)

http://vandersell.blogspot.com.ee (2015)

https://paljajalumetsateel.wordpress.com (2015)

http://unistustetiivad.blogspot.com.ee (2015)

http://kahvlita.weebly.com (2013-2015)

/India_2015 (2015)

http://nestyyoga.tumblr.com (2015)

http://theforeignchallenge.com (2015, eestlaste ingliskeelne videoblogi)

http://maailmakodanik.blogspot.com (2015)

https://liinapihu.com/category/india (2014)

http://panipaik.com/reisid/india-india (2014)

http://maailmas.blogspot.com (2014)

http://mererohireisib.blogspot.com.ee (2014)

https://erhis.wordpress.com (2014)

http://maritrarannakud.blogspot.com (2010-2014)

http://indiablogi.blogspot.com (2013-2014)

http://katrinwinter.com/tag/india (2014)

http://pelle.ee (2013-2014)

http://pipralood.blogspot.com/search/label/India (2012-2014)

http://indiaseiklused.blogspot.com (2008-2014)

Külli Kraneri reis (2014)

http://indiakilde.blogspot.com (2014)

https://ssshiilareisid.wordpress.com (2014)

https://marisymbermaailma.blogspot.com (2008-2013)

http://minu-india.blogspot.com (2011-2013)

http://indiaringreis.blogspot.com (2012-2013)

https://pomole.wordpress.com (2012)

http://reido.bellust.ee/reisid/india2012 (2012)

http://onuants.blogspot.com (2012)

http://daireveikoindia12.blogspot.com (2012)

http://lifeincaste.wordpress.com (2012)

http://indiareis2012.blogspot.com (2012)

http://igalpool.blogspot.com (2012)

http://www.hot.ee/r/reisiv/indias.htm#Indias%20seljakotiga (2012)

Laigu imeline reis Indias (2011-2012)

http://suurekass.wordpress.com (2009-2012)

http://dianatuulik.blogspot.com (2011)

https://ageagapi.wordpress.com (2011)

http://liinareisimine.blogspot.com.ee (2011)

http://maailmonmeiekodu.blogspot.com (2011)

http://hingevaenlane.blogspot.com (2011)

http://www.seppnord.org/aasia/india-jaanuar-aprill-2011 (2011)

https://vontroba.wordpress.com (2010)

http://sirsasana.tumblr.com (2010)

http://kikumari.wordpress.com (2010)

http://liisaindias.blogspot.com (2010)

https://allan-marilyn-indias.blogspot.com (2010)

http://kartripib.blogspot.com/search/label/India (2010)

http://kristjanpallav.blogspot.com (2010)

http://2010indias.wordpress.com (2010)

http://eevakaun.wordpress.com (2010)

http://avantyristid.blogspot.com (2010)

https://talikas.wordpress.com/category/india (2010)

http://yestoindia.blogspot.com (2008-2009)

http://yhelteljel.ee (2008-2011)

http://minudelhi.blogspot.com.ee (2009)

http://sellinemaailm.wordpress.com (2009)

http://yestoindia.blogspot.com (2009)

http://marikatom.blogspot.com (2008)

http://matkama.blogspot.com (2008)

http://killukesi-seiklustest.blogspot.com (2008)

http://lauravihik.blogspot.com/p/reisid.html (2008)

http://uduvine.blogspot.com (2007)

http://ladakh2007.blogspot.com (2007)

http://vohikudvoorsil.travellerspoint.com (2007)

http://krotza.blogspot.com (2006-2008)

http://anurajamae.blogspot.com (2006-2007)

http://indiareisikiri2006.blogspot.com.ee (2006)

http://reisid.wordpress.com/category/india (2005)

Eestikeelsed telesaated

Kanal 2. Kaks kanget Indias 1. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias 2. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias 3. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias 4. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias 5. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias 6. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias 7. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias 8. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias.9. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias 10. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias 11. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias 12. 2013

Kanal 2. Kaks kanget Indias. 13. 2013

Kanal Kaks kanget Indias 14. 2013

ETV. Arktikast Antarktikasse – Nagaland? 2012

ETV. Minemine. 2007/2011

ETV. Minemine. 2007/2011

ETV. Reisile minuga. Goa. 2011

ETV. Reisile minuga. Goa. 2011

ETV. Reisile minuga. Goa. 2011

ETV. Siiditeel 9. 2008

ETV. Ehh, uhhuduur 2: Nepaali needus ja India. 2007

ETV. Ehh, uhhuduur 2: Bhutan, Bangladesh ja tagasi Indiasse 2007

ETV. Ehh, uhhuduur 2: teistsugune India. 2007

ETV. Ehh, uhhuduur 2: India-Pakistan 2007

Eestikeelsed raadiosaated

Vikerraadio. Kuula rändajat. India sugupuude iidsed kroonikad. 2015

Vikerraadio. Kuula rändajat. India külaelu. 2015

Vikerraadio. Kuula rändajat. India teeäärsetes pühapaikades ja kevadpühal. 2015

Vikerraadio. Kuula rändajat. Kazirangas – elevantide ja ninasarvikute kaitsealal. 2015

Vikerraadio. Kuula rändajat. Tiigrijahil Ranthambore rahvuspargis. 2015

Vikerraadio. Kuula rändajat. Kesk-India rahvusparkides. 2015

Vikerraadio. Kuula rändajat. Kaks rändajat Indias. 2015

Vikerraadio. Kuula rändajat. Läheme Indiasse. 2014

Vikerraadio. Kuula rändajat. Indias reisimise eripärad. 2014.

Vikerraadio. Kuula rändajat. Tänapäeva India – moodne ja arhailine üheskoos. 2014

Vikerraadio. Usupidustused Aasias. 2013.

Vikerraadio. Veel üks maailm. India röövlid. 2013.

Vikerraadio. Veel üks maailm. Koloniaalolustik Indias. 2013.

Vikerraadio. Veel üks maailm. Reisijana Indias. 2013.

Vikerraadio. Veel üks maailm. Lastega seotud kombed Indias. 2013.

Vikerraadio. Veel üks maailm. Kastisüsteem Indias. 2013 

Vikerraadio. Veel üks maailm. Naine islamis ja hinduismis. 2012.

Vikerraadio. Veel üks maailm. Gurud. 2012 

Vikerraadio. Veel üks maailm. Džainistide kombed ja rituaalid. 2012 

Vikerraadio. Veel üks maailm. Sikhide uskumused ja kombed. 2012

Vikerraadio. Veel üks maailm. Elevant aasia kultuuris. 2012.

Vikerraadio. Veel üks maailm. Asketism Aasias. 2011.

Vikerraadio. Veel üks maailm. Üleminekuriitused India usundeis. 2011 

Vikerraadio. Veel üks maailm. Matusetavad India usundites. 2011 

Vikerraadio. Veel üks maailm. India mütoloogiline maailmapilt. 2011 

You may also like...