Puerto Rico

Riiki pääsemine

Riiki sisenemine toimub samadel tingimustel, mis kehtivad reisimisel USAsse.
Kodanikul peab olema biomeetriline pass ning eelnevalt USA elektroonilises reisilubade süsteemis ESTA saadud positiivne vastus.

Reisiinfo

Reisiinfot Puerto Rico kohta leiab http://www.topuertorico.orghttp://www.portadelsolpuertorico.com ja http://puertorico-guide.info.

Lennufirmad Lufthansa, KLM, British Airways, American Airlines, United Airlines, Delta Airlines, Condor Flugdientst, Iberia, JetBlue Airways, AirTran Airways, Spirit Airlines, Copa Airlines, Liat ning sisenende tegevad Air Flamenco, Vieques Air Link ja Cape Air.

Ülevaade Puerto Rico ühistranspordist.

San Juan, Wikitraveli San Juani teejuht ja San Juani omavalitsuse portaal. Luis Muñoz Maríni rahvusvaheline lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. Fernando Luis Ribas Dominicci Airport (Isla Grande) lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused. San Juani vanalinna kaart. Metropolitan Bus Authority (AMA), busside ja rongide (Tren Urbano) kaart. Laevaliiklus.

Lääne- ja loodeosa

Mona saar. Mayaguez. Wikitraveli Mayaguezi teejuht. San Germán ja Wikitraveli San Germáni teejuht. Añasco ja Wikitraveli Añasco teejuht. Rincón, Wikitraveli ja veel üks Rincóni teejuht. Moca ja Wikitraveli Moca teejuht.

Aguadilla, Wikitraveli Aguadilla teejuht. Rafael Hernándezi nimeline Aguadilla lennujaam ja selle juurdepääsuvõimalused.

Isabela ja Wikitraveli Isabela teejuht. Camuy ja Wikitraveli Camuy teejuht. Arecibo ja Wikitraveli Arecibo teejuht. Dorado ja Wikitraveli Dorado teejuht.

Lõuna- ja idaosa

Lajas. La Parguera ja Wikitraveli La Parguera teejuht. Guánica ja Wikitraveli Guánica teejuht.

Ponce, Wikitraveli Ponce teejuht ja Ponce lennujaam. Salinas. Guayama. Naguabo ja Wikitraveli Naguabo teejuht. El Yunque National Forest ja selle Wikitraveli teejuht.

Fajardo ja Wikitraveli Fajardo teejuht. Luquillo ja Wikitraveli Luquillo teejuht. Rio Grande ja Wikitraveli Rio Grande teejuht.

Pealinna ümbrus

Carolina ja Wikitraveli Carolina teejuht. Caguas ja Wikitraveli Caguase teejuht. Guaynabo. Bayamón.

Idaosa saared

Vieques, Wikitraveli ja veel üks Viequesi teejuht. Culebra, Wikitraveli, veel üks ja teine Culebra teejuht.

Eestikeelsed reisiblogid

http://signereisid.blogspot.com (2019)

http://uss007.blogspot.com.ee (2018)

http://birgitkool.com (2017)

https://maailmareis.wordpress.com/category/puerto-rico (2014)

http://avantyristid.blogspot.com  (2009)

http://yhelteljel.ee (2008-2011)

http://heiti.planet.ee/index.php?idPage=10204 (2008)

You may also like...