Hongkong ja Macau

Sissepääs

Viisat ei ole vaja Hiina RV erihalduspiirkondadesse Hongkongi ja Macausse reisimisel kuni 90 päevaks poole aasta jooksul. Hiina saatkond Tallinnas. Eesti saatkond Pekingis, aukonsulid Macaus ja Hongkongis.

Reisiinfo

Reisiinfot Hongkongi kohta http://www.discoverhongkong.com/eng/ ja http://www.hong-kong-travel.org. Wikitraveli ja Travelchinaguide Hongkongi teejuht. Sada nõuannet, mida Hongkongis teha.

Hongkongi lennuväli. Lennufirmad Cathay PacificDragonairHongkong Airlines ja Air Asia. Lennuväljalt Hongkongi ja Hiina sõitmise võimalused.

Ülevaate Hongkongi ühistranspordist leiate Travelchinaguide, Wikitraveli ja Hongkongi transpordiameti koduleheküljelt. Soodustusi andev Octopus kaart. Hongkongi metroo.

Hongkongi linnaosad: Hongkong Island CentralHongkong Island EastHongkong Island SouthKowloon (siin asuvad ka tuntud ööbimiskohad Chunking Mansions ja Mirador Mansion), New TerritoriesLantau ja Outlying Islands.

Reisiinfot Macau kohta http://www.macautourism.gov.mo/en/index.php, http://www.olamacauguide.com, http://www.macaocenter.com ja http://www.macau.com/en. Wikitraveli ja Travelchinaguide Macau teejuht.

Macau lennujaam. Lennufirmad Air Macau ja Air AsiaMacausse sõitmise ja lennujaamast linna pääsemise võimalused. Macau ühistransport.

Macau linnaosad: PeninsulaTaipaCotai ja Coloane.

Eestikeelsed reisiraamatud

Minu Hongkong. Veel õli tulle. Teele Rebane. 2021

Eestikeelsed reisiblogid

https://filakammerkoor.wordpress.com (2019)

http://garf.juhe.ee (2018)

https://reis.kriips.net (2018)

https://dianalep.wordpress.com (2018)

http://alar.planet.ee/aasia (2017)

http://www.karuandres.com (2017)

http://reisid.vikipesa.ee/category/hong_hong_2016 (2016)

http://lobanurk.suhkrusai.com (2016)

http://ei-pysi-kodus.blogspot.com.ee (2015)

https://maailmareis.wordpress.com (2015)

http://www.teiselpoolmaakera.ee (2015)

http://marelijaroland.blogspot.com.ee (2014)

http://meiesiiruviirulinemaailm.blogspot.com.ee (2012)

https://talikas.wordpress.com/category/hong-kong (2011)

You may also like...