Bosnia ja Hertsegoviina

Riiki pääsemine

Eesti kodanikule on Bosnia ja Hertsogoviinasse reisimine viisavaba kuni 90 päeva korraga. Kõik välismaalased on peale riiki saabumist 48 tunni jooksul kohustatud end peatuskohale lähimas politseijaoskonnas registreerima. Hotellides peatuvad külalised registreeritakse hotelli personali poolt.

Bosnia ja Hertsogoviina saatkond Stockholmis. Riigis ei ole Eesti saatkonda ega aukonsulaati, abi saamiseks tuleb pöörduda teiste Euroopa Liidu riikide esindustesse.

Reisiinfo

Reisiinfot Bosnia ja Hertsogoviina kohta. Lennufirmad BH AirlinesCroatia Airlines, Jat Airways ja Norwegian. Bosnia ja Hertsegoviina raudtee. Horvaatia raudtee. Ungari raudtee. Horvaatia, Bosnia ja Hertsegoviina, Serbia ja Montenegro bussiliiklus.

Sarajevo ja Sarajevo ühistransport (ühes kohalikest keeltest). Sarajevo lennujaam ja sealt bussiga linna pääsemise võimalused.

Mostar ja Mostari ühistransport (kohalikes keeltes). Bihac Vikipeedias ja maa portaalis. Banja Luka ja Banja Luka ühistransport. Tuzla Vikipeedias ja maa portaalis. Zenica Vikipeedias ja maa portaalis.

Eesti välisministeerium hoiatab, et vähemkäidavates kohtades mägedes ja maapiirkondades võib leiduda lõhkemata maamiine või muud laskemoona. Seetõttu tasuks matkamisel eelistada sissekäidud matkaradasid või kasutada giidi abi.

Automatkajatel tasub kindlasti üle kontrollida, kas väljastatud roheline kaart katab ka Bosnia ja Hertsegovinat.

Eestikeelsed reisiblogid

https://kertireisid.blogspot.com (2021)

http://destinazioneavanti.blogspot.com.ee (2017)

https://reinholdjasemud.wordpress.com (2017)

https://susantsik.wordpress.com (2016)

http://herzireisid.blogspot.com (2014)

http://toomasjuriado.blogspot.com (2013)

http://jugoslaavia2011.blogspot.com (2011)

You may also like...