Webbyt
 
 
   
Odavad lennupiletid
Lennufirmad
Lennujaamad
   
 
Webbyt
 
Lendamine
EST » Lendamine
SisukaartPrindi
     
 

Lendamine

Seljakotirändur eelistab reisimisviisina ühiskondlikku transporti. Kindlasti on omamoodi huvitav isikliku autoga magamatusest punaste silmadega läbi Poola kihutada, aga üle 1000 kilomeetri päevas inimene tavaliselt autoga ei sõida. Selle asemel, et näiteks kaks ja pool päeva Itaaliasse kihutada, tasub sinna minna lennukiga ja kohapeal auto rentida.

Indias, Vietnamis, USAs jpt suuremates maades tuleb kalkuleerida, kas kulutada rohkem raha ja teha siselende või kulutada rohkem aega ja sõita rongiga. Eriti head on öörongid, siis ei pea eraldi öömaja eest maksma ja hommikul oled juba uues kohas.

Suurlinnades on kõige paremaks liikumisviisiks metroo + takso. Või linnaliinibuss, sest näiteks Xiani lähedale terrakotasõdalasi vaatama minna võib rahulikult minna linnaliinibussiga. Kes ei tea, sellele pakutakse loomulikult taksot. Ka lennujaamas tasub esmalt vaadata metroo, rongi või liinibussi, mitte takso järele.

Lennukiga reisijad jagunevad käsipagasiga reisijateks ja pagasiga reisijateks. Kes on korra nende vahet kogenud, muretseb käsipagasi raami mahtuva seljakoti ja üritab võimalikult vähem kaasas tassida. Enamasti maksavad asjad mujal vähem kui Eestis ja te ei pea raha kulutamiseks väga palju vaeva nägema.

Seljakoti peal on hea magada või seda pea alla panna. Kuid mida raskem on seljakott, seda kiiremini saate lahti kilodest oma keskpaiga ümber ja selle nimel ei tohiks olla kahju ka lennujaamas ülekilode eest tasuda.

Lennukipilet on kõige olulisem investeering, mida te reisile minnes teete. Seepärast tasub odavate lennupiletite otsimisega kõige rohkem vaeva näha.


 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
< Veebruar 2019  >
 

 
Free website - Webbyt